Здобувачі вищої освіти та викладачі К-ПНУ – лауреати обласних премій

29 грудня 2022 року в Хмельницькій обласній військовій  адміністрації привітали кращих представників активної молоді, спортсменів, тренерів і ветеранів спорту, молодих волонтерів та громадських діячів, які цьогоріч за визначні результати у своїй діяльності були відзначені обласними преміями.

Серед лауреатів – здобувачі вищої освіти та викладачі Університету Огієнка.

Подяки лауреатам премії «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя» вручили:

–  за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в області – студентці 2 курсу спеціальності 051 Економіка (Економіка підприємства) Олександрі Бурбенко в номінації «За внесок у розвиток молодіжного руху». Олександра є активною учасницею молодіжної платформи KPNUnity та, як волонтер, допомагає в роботі громадських організацій Кам’янця-Подільського;

–  за самовідданість та високий професіоналізм, сумлінне і бездоганне служіння українському народові – аспіранту кафедри історії К-ПНУ Олександру Марчуку в номінації «За особисту мужність та відвагу».

Також лауреатами премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху цьогоріч стали:

–  студентка 3 курсу спеціальності  017 Фізична культура і спорт Аліна Марущак (срібна призерка чемпіонату світу з важкої атлетики) в номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту»;

–  зовнішній сумісник, викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ Тетяна Мельник (бронзова призерка ХІ Всесвітніх ігор з пауерліфтингу) в номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту»;

– студент 2 курсу спеціальності  017 Фізична культура і спорт Антон Марчук (срібний призер чемпіонату світу з комбат Дзю-Дзюцю) в номінації «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту»;

– заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Вадим Воронецький у номінації  «Кращий тренер з неолімпійських видів спорту».

Ми пишаємось тим, що представники Університету Огієнка відзначені серед кращих представників області. Заступник начальника Хмельницької  обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв наголосив на тому, що ця зустріч є  яскравим підтвердженням незламності українців, які в умовах війни, незважаючи на складнощі й перепони, продовжують активно працювати, навчатися. Молодь Хмельниччини наполеглива, цілеспрямована на шляху до поставленої мети та об’єднана палким прагненням Перемоги України.

Щиро вітаємо всіх лауреатів з відзнакою та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією Хмельницької
обласної військової адміністрації