Співпраця Університету Огієнка з Центром професійного розвитку педагогічних працівників

04 січня відбулася зустріч методичного активу фахових педагогічних спільнот на засіданні Консультативної ради Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

У роботі Консультативної Ради Центру ПРПП взяли участь науково-педагогічні працівники  К-ПНУ: кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима; кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методик її викладання Петро Плахтій; кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри біології та методик її викладання Наталія Рубановська; доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської мови Алла Марчишина; кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови Олена Главацька.

Присутні обмінялися думками щодо професійного розвитку та підтримки педагогічних працівників як основного завдання діяльності Центру ПРПП, роботи під час підготовки різних категорій педагогів, які впроваджуватимуть новий Держстандарт у шостих класах закладів загальної середньої освіти, підготовки електронних посібників, новацій електронного видання «Освіторія» – засобу науково-методичної комунікації освітянської спільноти Дунаєвецької міської ТГ.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників – це платформа для обміну досвідом. Сьогодні, основою розвитку системи освіти є Нова українська школа – ключова реформа, яка вимагає не лише зміни програми та освітнього середовища, але й головного рушія трансформації – учителя. Нова українська школа буде успішною лише тоді, якщо до неї прийде успішний учитель, лідер, який може вести за собою, любить свій предмет та фахово його викладає.

Територія професійного зростання охопила локації: «Здоров’язбережувальні технології в умовах сучасності»; «Методика навчання англійської мови у розрізі сучасних теоретичних парадигм».

Години інформаційно насиченого фахового спілкування з актуальних питань щодо викликів у сфері освіти і науки, законодавчих змін для розвитку системи освіти, стратегічних планів та можливостей співпраці, цікаві форми роботи на предметних локаціях – все це сприяло підтримці професійної діяльності педагогів, підвищенню їх кваліфікації.

Продуктивним завершенням зустрічі стало підписання Угоди про наукове консультування між Центром ПРПП (директор Галина Давиденко) та кафедрою англійської мови К-ПНУ (завідувач кафедри Алла Марчишина) щодо наукової та інноваційної діяльності сторін.

Бажаємо всім витримки, терпіння, розуміння того, що, сьогодні, ми можемо стати джерелом надії і мотивації для українських дітей!

За інформацією
Центру професійного розвитку педагогічних працівників