«Музична педагогіка»: навчальний посібник для студентів, учителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти

Нова українська школа потребує прогресивних учителів, зокрема, й із музичного мистецтва. Для того, щоб підготувати достойних фахівців, необхідні нові підходи до формування компетентностей та сучасне, ефективне навчально-методичне забезпечення. Саме з такою метою кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Воєвідко підготувала і видала навчальний посібник «Музична педагогіка» (http://elar.kpnu.edu.ua:8081/xmlui/bitstream/handle/123456789/6869/Voievidko-L.-Muzychna-pedahohika.pdf?sequence=1&isAllowed=y ).

У ньому висвітлено теоретичні та практичні аспекти освітньої компоненти «Музична педагогіка» освітньо-професійної програми Середня освіта (Музичне мистецтво) підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; подано рекомендації до самостійної роботи, лекційних і практичних занять студентів, програмові вимоги, глосарій, список рекомендованих джерел, тести та завдання з означеної навчальної дисципліни.

Навчальний посібник призначений для студентів, учителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Вітаємо! Бажаємо подальших напрацювань та успіхів!

Кафедра музичного мистецтва