Врегулювання конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу (зокрема пов᾿язаних із сексуальними домаганнями, дискримінацією, булінгом)

06 січня відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт СВО «бакалавр» та «магістр», науково-педагогічними працівниками факультету фізичної культури щодо врегулювання конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу (зокрема пов᾿язаних із сексуальними домаганнями, дискримінацією, булінгом).

На зустріч запросили провідного фахівця юридичного сектору Лесю Гріх, представників соціально-психологічної служби К-ПНУ Оксану Логвіну та Юлію  Данчук.

Доповідь Лесі Василівни присвячена ознайомленню з Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

У межах зустрічі здобувачам вищої освіти оголосили механізм  врегулювання конфліктних ситуацій  та алгоритм дій учасників освітнього процесу, інформацію щодо термінів подання і розглядання заяв під час  виникнення конфлікту.

Представники соціально-психологічної служби К-ПНУ поінформували про роботу кабінету соціально-психологічної служби університету.

Робота з психологом дає можливість знайти вихід із проблемної ситуації; позбутися страхів, переживань та інших неприємних відчуттів; навчитись самостійно організовувати навчальну діяльність і досягати успішних результатів; пізнати краще себе (свій характер, здібності, можливості, тип особистості), розуміти свої переживання та адекватно виражати почуття; навчитись уникати конфліктів та «правильно» їх вирішувати; полюбити себе та життя; дізнатися як зберегти або відновити душевну рівновагу; стати впевненим у собі, своїх силах; навчитись ставити цілі та досягати поставленої мети; розуміти інших людей, їх проблеми; дізнатися як налагодити стосунки з людьми та зберегти їх; сформувати навички ефективного спілкування.

Такі зустрічі є необхідними й важливими для професійного зростання студентів.

Кафедра спорту і спортивних ігор