Чергове засідання ректорату К-ПНУ: міжнародна співпраця кафедр історичного факультету, моніторинг працевлаштування випускників і стан вимог чинного законодавства про охорону праці

12 січня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Традиційно засідання розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова ознайомила присутніх зі станом організації та перспективами розвитку міжнародної співпраці кафедр історичного факультету.

Про виконання ухвали ректорату щодо стану організації роботи щодо сприяння працевлаштуванню випускників університету, моніторингу інформації про їхнє професійне зростання доповів керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету Володимир Адамовський.

Завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки Оксана Чорна розповіла про стан дотримання структурними підрозділами університету вимог чинного законодавства про охорону праці, протипожежних та протиепідемічних заходів.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.