У К-ПНУ відбулось чергове засідання наукової ради

11 січня відбулося чергове засідання наукової ради К-ПНУ.

Розпочала зустріч проректор з наукової роботи Світлана Миронова, яка поінформувала присутніх щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності факультетів, їх представлення у текстах звітів.

Члени наукової ради висловили пропозиції до проєкту ухвали на засідання Вченої ради університету.

Також розглянули такі питання:

1. Проведення вебінарів у межах Меморандуму з компанією «Наукові публікації»;
  2. Проведення І туру конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Жвава дискусія розгорнулася під час обговорення концепції проведення конкурсу наукових робіт науково-педагогічних працівників в університеті (доповідала керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук).

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна розповіла про співпрацю з Кам’янець-Подільською міською радою, міським управлінням освіти, територіальними громадами в напрямі виконання науково-дослідних робіт на замовлення; ознайомила з особливостями грантової діяльності науково-педагогічних працівників.

Відділ наукової роботи