«КАЛЕЙДОСКОП ТВОРЧОСТІ»: відкриття виставки творчих робіт студентів Університету Огієнка

Під час війни багато різних процесів: суспільних, духовних, культурних, мистецьких – активізуються. І хоч 2023 рік лише розпочався –  студенти кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ  вже вдруге презентують громадськості свої творчі напрацювання.

11 січня у Виставковій залі Кам’янця-Подільського (вул. Соборна, 29-а) відбулося відкриття виставки  «Калейдоскоп творчості». До уваги кам’янчан та гостей міста представлено понад 150 експонатів, серед яких  живописні, графічні роботи, ювелірні вироби, роботи виконані емаллю, у змішаних техніках тощо. Така експозиція стала для окремих здобувачів освіти першим кроком у професійній реалізації.

Завдяки мистецтву студенти К-ПНУ показали своє бачення світу, реалій ХХІ століття. Роботи присвячені темам історії, зокрема сучасним трагічним подіям, українському традиційному мистецтву, філософським роздумам. Також здобувачі вищої освіти створили психологічні портрети, поекспериментували з автопортретами тощо.

Виставка діятиме до 29 січня 2023 року.

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва

Фото – Петро Ігнатьєв