Нові перспективи співпраці: зустріч із фахівцями культурно-мистецької діяльності

17 січня до К-ПНУ завітали  доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри історії української музики та музичної фольклористики  Національної музичної академії України, заслужений працівник освіти, лауреат премії М. Лисенка, член правління Національної спілки композиторів України Маріанна Копиця  та  директор комунального закладу «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім.І.Карабиця» Вячеслав Паржицький.

Маріанна Давидівна – донька одного з випускників 20-х років ХХ ст. Кам’янець-Подільського інституту народної освіти, українського письменника, літературознавця, члена Спілки письменників України Давида Копиці. Насамперед, він відомий як  автор сценаріїв кінострічок про Тараса Шевченка, Івана Франка та Максима Рильського («Розповіді про Шевченка», короткометражні фільми за творами М. Коцюбинського «Коні не винні» і «Пе-коптьор», документальний фільм «Максим Рильський» та ін.). Також, Давид Демидович сприяв зібранню творів українських письменників: Івана Франка, Панаса Мирного, Михайла Коцюбинського, Лесі Українки тощо.

У музеї університету гостей зустріли перший проректор К-ПНУ Володимир Дубінський та декан педагогічного факультету Віктор Лабунець.  Присутні обговорили перспективи співпраці щодо проведення науково-практичних конференцій, круглих столів тощо.

Наприкінці зустрічі Маріанна Копиця подарувала до експозиції музею спогади, листи та творчу спадщину батька, видані за її проєктом до 100-річчя від дня народження письменника.