Реалізація Меморандуму: у К-ПНУ відбувся вебінар у межах співпраці з центром «Наукові Публікації»

17 січня в межах укладеного Меморандуму про співпрацю університету та науково-навчального центру «Наукові Публікації», за ініціативи наукового відділу, у К-ПНУ відбувся вебінар для науково-педагогічних працівників університету «Основні показники діяльності вченого: Індекс Гірша, індекс цитування, модифіковані індекси та інше».

Спікер заходу – спеціаліст науково-навчального центру «Наукові Публікації» Павло Коломієць.

На зустрічі обговорили основні наукометричні показники вченого, розглянули проблему самоцитування та само плагіату, проаналізували профіль автора в Scopus, Web of Science, Google Scholar, розглянули альтметрики як складники світу наукометрії.

Вдячні організаторам за можливість отримати актуальну та корисну інформацію.

Відділ наукової роботи