Створення соціально-реабілітаційного центру: організаційні моменти

18 січня відбулась чергова нарада щодо створення соціально-реабілітаційного центру в м. Кам’янці-Подільському.

На зустріч до К-ПНУ завітали представники Римо-Католицької Церкви Кам’янець-Подільської діє цезії та керівник польської будівельної компанії.

Університет Огієнка представляли перший проректор Володимир Дубінський, проректор з наукової роботи Світлана Миронова, доцент кафедри фізичної реабілітації та методико-біологічних основ фізичного виховання Вадим Зданюк і керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна.

Учасники зустрічі обговорили проєктування кабінетів майбутнього Центру, сфери відповідальності учасників, напрями подальшої співпраці Центру і К-ПНУ, нові можливості для вдосконалення наукової, навчальної, профорієнтаційної діяльності університету.

Відділ фандрайзингу