«Підбір журналів для власної публікації. Як відрізнити недобросовісні журнали, журнали – клони та журнали – хижаки?»: вебінар для аспірантів та молодих вчених К-ПНУ

24 січня за ініціативи Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених К-ПНУ, у межах співпраці університету з компанією «Наукові публікації», відбувся вебінар на тему: «Підбір журналів для власної публікації. Як відрізнити недобросовісні журнали, журнали – клони та журнали – хижаки?».

Слухачі отримали багато корисних порад та інформації для написання і публікації результатів наукових досліджень у наукових виданнях різного рівня.

Дякуємо за продуктивну співпрацю та окрема вдячність спікеру вебінару – спеціалісту науково-навчального центру Павлу Коломійцю за інформативний масив нових та корисних знань, які будуть застосовувати аспіранти в своїй професійній діяльності з великим задоволенням.

Відділ наукової роботи