Проєкт «Ukraine digital» від DAAD: підбиваємо підсумки

Упродовж трьох місяців 10 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології брали участь у проєкті «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern», який реалізує кафедра німецької мови за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) у партнерстві з  Кельнським університетом, Інститутом німецької мови та літератури і Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха, Інститутом германістики.

Учасники міжнародної академічної мобільності радо поділяться своїм досвідом і враженнями щодо навчання в німецьких університетах у змішаному форматі.

Коли? 02 лютого 2023 р. о 13:30.

Де? 411 аудиторія головного корпусу  або на платформі Google Meet за покликанням: meet.google.com/mnh-hdkb-yjy

Поговоримо про:

• процедуру відбору для участі в проєкті;
  • систему організації освітнього процесу в університетах-партнерах (навчальні платформи, лекції, семінари, контрольні заходи);
  • нові знання та досвід співпраці.