Виробнича науково-дослідна практика — надійне підґрунтя для професійного зростання

23 січня 2023 року в здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 091 Біологія розпочалася виробнича науково-дослідна практика, яка проходитиме на базі НПП “Подільські Товтри”.

Керівники практики: кандидат біологічних наук, доцент Ольга Оптасюк  (від ВНЗ) та старший науковий співробітник, аспірант Інна Одукалець (від НПП).

Під час  настановної конференції студенти  прослухали вступний інструктаж з техніки безпеки, ознайомилися з програмою практики й отримали індивідуальні завдання, а також  дізналися про  особливості структури і функціонування НПП “Подільські Товтри”, положення та напрями його роботи.

Цікавим було опрацювання списку Червонокнижних видів рослин за 2021 рік. Практиканти спробували частково провести інвентаризацію гербарних зразків.

Перший тиждень практики виявився плідним і насиченим.  Здобувачі вищої освіти отримали перший досвід у написанні науково-публіцистичної статті про ботанічну пам’ятку природи НПП ” Подільські Товтри”.

Студенти 3 курсу спеціальності 091 Біологія