Засідання вченої ради К-ПНУ: затвердження кошторисів на 2023 рік, аналіз успішності здобувачів вищої освіти та якість виконання кваліфікаційних робіт , іміджева політика університету

23 лютого 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який вручив науково-педагогічним працівникам подяки за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема затвердження кошторисів університету на 2023 р. (доповідала заступник головного бухгалтера Тетяна Качинська).

Перший проректор Володимир Дубінський проаналізував успішність здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти за результатами зимової екзаменаційної сесії 2022-2023 н. р., результати атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та виокремив основні завдання колективу університету щодо забезпечення якості підготовки фахівців.

Про якість виконання кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти у 2022 році та основні завдання щодо її підвищення поінформувала керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова прозвітувала про стан виконання ухвали вченої ради університету від 25.02.2021 р. (протокол № 2) з питання «Іміджева політика університету: основні напрями та актуальні питання її реалізації (у контексті реалізації Стратегічного плану розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2018-2022 роки)».

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.