Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

27 березня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Учасники засідання обговорили проєкти нових освітніх програм і навчальних планів, зміни до чинних освітніх програм і навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти (доповідав проректор з науково-методичної роботи, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Василь Кобильник).

Присутні також розглянули питання про закріплення освітніх компонентів за кафедрами університету на 2023-2024 н.р. (доповідав перший проректор, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Володимир Дубінський)

За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.