Засідання вченої ради К-ПНУ: внесення змін до Плану роботи вченої ради К-ПНУ, затвердження нових освітніх програм і навчальних планів, закріплення освітніх компонентів за кафедрами, результати ректорського контролю рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти, міжнародні угоди університету та їх реалізація

30 березня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який вручив диплом доктора педагогічних наук  старшому викладачу кафедри спорту і спортивних ігор Олександру Алєксєєву.

Сергій Анатолійович поінформував про внесення змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2022-2023 навчального року.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема затвердження нових освітніх програм і навчальних планів, нових редакцій освітніх програм і навчальних планів, змін до чинних освітніх програм і навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти (доповідав проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник).

Про закріплення освітніх компонентів за кафедрами університету на 2023-2024 н.р. доповів перший проректор Володимир Дубінський.

Керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Діана Яблонська повідомила про результати ректорського контролю рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти з дисциплін навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітньо-професійними програмами спеціальностей університету.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова розповіла про міжнародні угоди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, їх реалізацію та проаналізувала ефективність співпраці.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.