Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

14 квітня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Учасники засідання обговорили зміни до навчальних планів по деяких факультетах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2023-2024 навчальний рік (доповідав проректор з науково-методичної роботи, кандидат політичних наук, доцент, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Василь Кобильник) і обрані дисципліни вільного вибору здобувачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2023-2024 навчальний рік (доповідала керівник навчального відділу Людмила Горчак).

Присутні також розглянули проблемні питання формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів вищої освіти та шляхи їх вирішення  (доповідав керівник навчально- методичного центру забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук Геннадій Бесарабчук).

За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.