Життя, присвячене науці: до 65-річчя від Дня народження кандидата фізико-математичних наук, доцента Віктора Сорича

13 квітня виповнилося 65 років кандидату фізико-математичних наук, доценту кафедри математики К-ПНУ Віктору Соричу. Віктор Андрійович систематично керує написанням курсових, дипломних і магістерських робіт, роботою студентської проблемної групи «Вибрані питання теорії наближень». Його гордістю є один із учнів та членів цієї проблемної групи, доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту математики НАН України Анатолій Сердюк.

Курси «Аналітична геометрія», «Числові системи», «Елементарна математика», які на високому науково-методичному рівні викладає Віктор Андрійович, підкріплені авторськими навчальними та методичними посібниками.

Працівники абонементу фізико-математичного факультету підготували бібліографічний огляд праць науковця.

Щиро вітаємо Віктора Андрійовича!
Бажаємо міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, невичерпної енергії, успішного здійснення задумів, підтримки друзів, злагоди та добробуту!

Бібліотека університету