Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

20 квітня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Присутні розглянули питання Норм часу для планування й обліку основних видів методичної, наукової та організаційної роботи науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доповідав перший проректор, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Володимир Дубінський).

Також учасники засідання обговорили проєкти Норм часу для планування й обліку навчальної роботи та орієнтованих обсягів навчального навантаження науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2023-2024 навчальний рік  (доповідала керівник навчального відділу університету Людмила Горчак).

За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.