Дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» (зустріч друга)

26 квітня на черговому засіданні дискусійного клубу «Що ми знаємо про академічну доброчесність?»  зʼясовували сутність понять «справедливість», «повага», «відповідальність», «самостійність», «мужність» як базових принципів академічної доброчесності.

Тема зустрічі – «Бути чесним чи бути мужнім? (формуємо концепцію цінностей академічної доброчесності)».

Разом із модератором зустрічей – старшим викладачем кафедри української мови Зореславою Шевчук присутні будували власні ієрархічні моделі, визначали пріоритетність того чи того поняття, висловлювали міркування щодо формування концепції цінностей для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, якими вони мають послуговуватись в освітньо-науковому середовищі університету.

Наприкінці зустрічі традиційно практикували – опрацьовували кейси та моделювали життєві ситуації.