Засідання вченої ради К-ПНУ: розвиток студентського самоврядування та реалізація молодіжної політики, стан навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм спеціальності 012 Дошкільна освіта, стан виконання ухвали вченої ради щодо викладання навчальних дисциплін англійською мовою, результати роботи кафедри екології та перспективи її розвитку

27 квітня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема розвиток студентського самоврядування та реалізація молодіжної політики в контексті Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки (доповідав аспірант 1 курсу ступеня вищої освіти «доктор філософії» історичного факультету Максим Сльозкін).

Керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима проаналізувала стан навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Про стан виконання ухвали вченої ради університету від 30.06.2022 р. (протокол № 7) з питання «Про викладання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнканавчальних дисциплін англійською мовою: стан і перспективи» поінформувала декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр.

Завідувач кафедри екології Олександр Любинський доповів про результати роботи кафедри екології за 2018-2023 рр. та перспективи її розвитку.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.