Співпраця К-ПНУ з Кам’янець-Подільською міською радою та Інноваційним холдингом «Сікорські Челендж»

За підтримки програми міжнародної допомоги EU4Business у м. Кам’янець-Подільський провели настановниий семінар «Підготовка і проведення конкурсу бізнес-ідей».

U4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

До заходу долучилися 15 представників із навчальних закладів міста. Університет Огієнка представила керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна, яка також поділилася своїм досвідом в організації та проведенні конкурсів стартапів і бізнес-ідей .

Науковці з Інноваційного холдингу «Сікорські Челендж» розповіли про власний досвід в організації та проведенні конкурсу бізнес-ідей і презентували новітні підходи до формування методики конкурсу бізнес-ідей.

Нагадуємо, що з вересня 2020 року в К-ПНУ успішно реалізується ініціатива «Підприємницький університет» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та стартап-інкубатора Yep!

Відділ фандрайзингу

За інформацією Кам’янець-Подільської міської ради