День: 21.06.2023

Вступ до ЗВО на магістра

Уже 1 липня для вступників до магістратури стартує основний етап вступної кампанії.

Також нагадуємо, що основну інформацію про #вступ2023 можна дізнатися:

За інфоомацією
Міністерства освіти і науки України
Державного підприємства «ІНФОРЕСУРС»

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

Читати далі

Опитування щодо застосування масових відкритих онлайнових курсів в освітній діяльності

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у межах виконання НДР «Концепція аналітично-інформаційної системи ефективної роботи з обдарованою молоддю в умовах воєнного та поствоєнного стану» проводить опитування для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти щодо застосування масових відкритих онлайнових курсів в освітній діяльності.

Запрошуємо взяти участь в опитуванні та заповнити анкету за покликанням: https://forms.gle/dehjRDE9LmGpKTbCA

Реченець: 30.06.2023 р.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти