Чергове засідання ректорату К-ПНУ: нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти, особливості вступної кампанії 2023 року, актуальні питання підготовки до організації освітнього процесу в 2023-2024 н.р., підготовка до акредитації освітніх програм, основні заходи з підготовки матеріально-технічної бази університету

8 червня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

На початку зустрічі в.о. ректора університету Володимир Дубінський поінформував  членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Про особливості  вступної кампанії 2023 року та основні організаційні заходи щодо забезпечення ефективності її проведення розповів відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов.

Актуальні питання підготовки до організації освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році озвучив перший проректор Володимир Дубінський.

Гаранти освітніх програм і проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник доповіли про підготовку до акредитації освітніх програм в 2023-2024 навчальному році.

Про основні заходи з підготовки матеріально-технічної бази університету до 2023-2024 навчального року, створення належних умов для безпечного освітнього середовища доповів проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), голова робочої групи Олег Рачковський.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.