Університет Огієнка серед 30 кращих українських університетів у рейтингу Times Higher Education-2023

У червні 2023 р. розробники Світового рейтингу впливу Times Higher Education Impact Rankings (https://www.timeshighereducation.com/impactrankings#!/length/50/locations/UKR/sort_by/rank/sort_order/asc/cols/undefined) оприлюднили результати рейтингування на основі результатів оцінювання університетів світу щодо 17 Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР), які характеризують їх освітню, дослідницьку та адміністративну діяльність закладів освіти і вплив на суспільство.

У рейтингу було представлено університети зі 112 країн світу, з яких до нього потрапило більше 30 українських університетів, серед яких – Університет Огієнка, який увійшов до 1000+ рейтингу!

Звертаємо увагу на те, що результати Times Higher Education Impact Rankings враховуються під час проведення всеукраїнського академічного рейтингу ЗВО України «ТОП 200», де вони входять до показників оцінювання діяльності університетів.

Попереду – нових 100 років успіху!

Геннадій Бесарабчук ,
керівник навчально-методичного центру
забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук