Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

14 червня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Присутні розглянули питання впровадження в освітню програму першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 01 Освіта. Педагогіка освітнього компонента «Цифрові технології в освіті»  (доповідала доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Бахмат).

Також учасники засідання обговорили вивчення змістового модуля «Безпека життєдіяльності» у курсі навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» обсягом 1 кредит ЄКТС для ОПП,  у яких відсутній освітній компонент програми, що забезпечує набуття здобувачами вищої освіти безпекових і здоров’язбережувальних компетентностей (доповідала завідувач відділу охорони праці університету, старший викладач кафедри фізики Оксана Чорна).

За результатами засідання були ухвалені відповідні рішення.