Фінальне заняття проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка»

13 червня 2023 р. у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» провела заняття в змішаному форматі Олена Сідорова, головний бухгалтер університету, яка розкрила зміст та особливості функціонування сучасного механізму розподілу державного фінансування університетів у МОН України, платних освітніх та інших послуг, штатного розпису вишу й оплату праці сучасного науково-педагогічного працівника.

Олена Володимирівна розповіла про особливості проведення тендерних закупівель університету, які проводяться через систему електронних торгів Prozorro тощо.

Участь у занятті взяв Володимир Дубінський, в. о. ректора університету, кандидат історичних наук, доцент, який з учасниками проєкту підбив підсумки, надав можливість кожній учасниці проєкту висловити свої пропозиції з його удосконалення шляхом залучення до участі нових спікерів і розширення тематики занять тощо.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю та підтримку ректорату університету, усім спікерам і учасникам, навчальній лабораторії цифрової економіки, які долучилися до реалізації проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка»!

Тримаємо стрій! Усе буде Україна!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти,
кандидат педагогічних наук