Вітаємо Вікторію Штифлюк з успішним захистом наукової роботи на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт!

Вітаємо студентку 3-го курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Вікторію Штифлюк з успішним захистом наукової роботи на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, який проходив 1-2 червня у DC-офісі, в онлайн форматі у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на тему «Життя і творчість Лідії Липковської: повернення із забуття» – Диплом ІІІ ступеня, номінація «Професійна освіта» (науковий керівник – професор М.Печенюк) Захист відбувався англійською з використанням презентації.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться на базі цього університету сьомий рік поспіль (з 2017 р.) У 2022 році Національна комісія України у справах ЮНЕСКО ухвалила рішення надати конкурсу патронат – це свідчить про визнання його значущості на державному рівні.

У цьому році участь у конкурсі взяли представники таких країн: Австрія, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Греція, Грузія, Естонія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Ірландія, Казахстан, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Нігерія, Німеччина, Норвегія, Польща, Сербія, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Україна, Франція, Чехія, Швейцарія. На конкурс подано 598 наукових робіт, до нього долучилися 1021 студент із 144 закладів вищої освіти. ІІ тур Конкурсу проводився з метою інтеґрації України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.
Співорганізатори Конкурсу – закордонні навчальні заклади: Абертейський університет (Шотландія); Університет Матея Бела (Словаччина); Університет Едуконс (Сербія); Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія); Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія); Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан); Карагандинський Державний Індустріальний Університет (Казахстан); Казахський Національний дослідницький технічний університета ім. Шатпаєва; Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледж Університет прикладних наук (Литва); Люблінська політехніка (Польща); Вроцлавський економічний університет (Польща).

Кафедра музичного мистецтва