Академічна спільнота К-ПНУ вітає ректора університету, професора Сергія Копилова

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Сьогодні важлива подія у Вашому житті – славний ювілей, який ознаменований здобутками, непростими рішеннями, новими ідеями. Значну частину свого життя Ви крокували разом із колективом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: від викладача до керівника закладу освіти.

Упродовж цього періоду університет успішно презентував себе як потужний осередок освіти і науки. Ваш професіоналізм, лідерські якості, стиль роботи, уміння формувати команду стали запорукою поступу вишу.

У цей день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку та мирного неба! Нехай ваш професіоналізм, виваженість, порядність, активна життєва позиція слугуватимуть процвітанню університету, підготовці кваліфікованих фахівців для успішного розвитку нашої держави! Реалізації усіх задумів і невичерпної енергії на ниві служіння українському народові!

Божого благословення та многая літа!

З повагою –
колектив Кам’янець-Подільського