Звітний концерт студентського камерного хору «Ясинець»

21 червня в мистецькому корпусі педагогічного факультету К-ПНУ відбувся звітний концерт студентського камерного хору «Ясинець». Художній керівник і диригент, кандидат мистецтвознавства, старший викладач Марія Кузів, концертмейстер – кандидат педагогічних наук, доцент – Жанна Карташова.

Програма виступу:

1. Зіновій Лавришен «Отче наш».
  2. Слова Констянтини Малицької, музика Дениса Січинського, опрацювання для мішаного хору Василя Їжака «Чом, чом земле моя».
  3. Арія Цвіркунки з хором «Ой надіну черевики» з оперети Миколи Лисенка «Чорноморці». Солістка Дана Гуменюк.
  4. Українська народна пісня в опрацюванні Миколи Лисенка «Пливе човен»
  5. Українська народна пісня в опрацюванні Євгена Козака «Полетів би на край світу». Соліст Олег Прокопишен.
  6. Джовані Батіста Перголезі. «Мати зболена стояла». І частина з кантати «Stabat Mater». Переклад для мішаного хору Марії Кузів.
  7. Хор «Чорний крук у полі кряче» з I дії опери «Богдан Хмельницький» Костянтина Данькевича. Переклад для мішаного хору Марії Кузів.
  8. Стародавня молитва-спів в опрацюванні Зеновія Яропуда «Kyrie eleison».
  9. Українська народна пісня в опрацюванні Олександра Яковчука «Ой у неділеньку рано».
  10. Українська народна пісня в опрацюванні Юлія Корчинського «Човник хитається».
  11. Українська народна пісня в опрацюванні Костянтина Мяскова «Ішов дід на став». Переклад для мішаного хору Марії Кузів.
  12. Слова і музика Степана Чарнецького. Стрілецька пісня в опрацюванні Богдана Дерев’янка «Ой у лузі червона калина».
  13. Многоліття.

Публіка зустрічала виступ хору з теплотою і захопленням, привітавши їх гучними оплесками.

Кафедра музичного мистецтва