Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

28 червня відбулося засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Присутні обговорили рекомендації вчених рад факультетів, навчально-наукового інституту  щодо формування Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти І курсу другого (магістерського) рівня Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2023-2024 навчальний рік (доповідала керівник навчального відділу, секретар ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Людмила Горчак).

Про зміни до Положення про порядок реалізації права на вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція)  поінформував перший проректор Володимир Дубінський.

Також присутні розглянули питання закріплення освітніх компонентів освітньо-професійної програми «Соціально-психологічна реабілітація» спеціальності 231 Соціальна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (доповідав проректор  з науково-методичної роботи Василь Кобильник).

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.