Університет Огієнка покращив рейтингові показники в консолідованому рейтингу на 45 позицій

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2023 року.

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використали дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна»«Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

У 2023 р. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка покращив своє місце в рейтингу на 45 позицій  та посів 124 місце (2022 р. – 169 місце).

У рейтингу закладів вищої освіти серед 9 ЗВО Хмельницької області Університет Огієнка посів 3 місце.