Зустрічі в межах дискусійного клубу «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» тривають

Політика академічної доброчесності завжди у фокусі уваги здобувачів і науково-педагогічних працівників Університету Огієнка. У виші триває популяризація зазначеного питання. Відтак продовжує свою роботу дискусійний клуб «Що ми знаємо про академічну доброчесність?» у навчально-науковому інституті української філології та журналістики (організатор і модератор- старший викладач кафедри української мови,  член комісії з питань академічної доброчесності Зореслава Шевчук).

10 жовтня на чергове засідання завітали члени наукового гуртка «Академічна доброчесність» – студенти 3 курсу (група Ua- B21). Дискусія була присвячена заходам, які заклади освіти можуть застосовувати в разі порушень академічної доброчесності учасниками освітнього процесу.

Для ширшого ознайомлення з основними підходами з цього питання було запропоновано розробити план-проспект для студентів із метою унаочнення необхідної інформації.

Наступна зустріч у межах роботи клубу відбудеться в листопаді 2023 року.

Стежте за новинами!

Сагайдак Христина, студентка 3 курсу
ННІ УФЖ, член наукового гуртка «Академічна доброчесність»