Про академічну мобільність та практичну підготовку здобувачів вищої освіти в межах програми «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ»

17 жовтня відбулося чергове заняття програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ».

Учасники обговорили практичну підготовку здобувачів вищої освіти, метою якої є оволодіння студентами сучасними методами, уміннями та навичками, формами організації в галузі їх майбутньої професії (спікер: завідувач практики університету Людмила Римар). Зокрема звернули увагу на організаційно-методичне забезпечення практичної підготовки, бази практик, контроль за виконанням завдань, ефективність практики задля вдосконалення професійних компетентностей тощо.

Ще одним важливим процесом особистісного та професійного зростання студентів, запорукою розвитку сучасного ЗВО є академічна мобільність. Про  особливості та перспективи внутрішньої і зовнішньої академічної мобільності, можливості їх проведення та інші актуальні питання щодо цієї теми розповіла керівник відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Сторчова.

Продовжуємо вдосконалювати психолого-педагогічну, комунікативну, інформаційно-комунікаційну компетентності гаранта освітньої програми як менеджера в успішній підготовці самооцінювання та проходженні акредитаційної експертизи відповідно до сучасних вимог і викликів у галузі вищої освіти.