У К-ПНУ розпочали реалізацію нової сертифікованої програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

25 жовтня 2023 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочали реалізацію сертифікованої програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Удосконалення професійної компетентності науково-педагогічного працівника як запорука якісної освітньої діяльності в К-ПНУ».

Мета програми: удосконалення викладацької майстерності та розвиток професійних компетентностей науково-педагогічних працівників, необхідних для реалізації якісної освітньої діяльності в Університеті Огієнка.

Модератором програми є керівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима.

На першій зустрічі поспілкувалися про важливі аспекти нормативного забезпечення діяльності закладу вищої освіти (спікер: перший проректор, кандидат історичних наук, доцент Володимир Дубінський) та внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти Огієнкового Університету (спікер: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент Василь Кобильник).

Загалом викоремили зміст, проблеми та перспективи нормативнго забезпечення, окреслили особливості внутрішньоуніверситетської системи забезпечення якості вищої освіти, алгоритми перегляду, покращення й удосконалення навчальних курсів та освітніх програм, звернули увагу звернув на такі принципи функціонування системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти.

Продовжуємо працювати задля покращення якості вищої освіти в К-ПНУ.