Чергове засідання вченої ради К-ПНУ

26 жовтня 2023 року  відбулося чергове засідання вченої ради університету.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема вступну кампанію 2023 року: підсумки і пріоритетні завдання щодо вдосконалення профорієнтаційної роботи, організації та забезпечення прийому на навчання до університету в 2024 році (доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов).

Про результати рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2022-2023 н. р. поінформувала керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Діана Яблонська.

У межах засідання прозвітували випускники аспірантури, докторантури.

Також обговорили присвоєння вченого звання доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету (доповідав ректор К-ПНУ Сергій Копилов).

За результатами засідання ухвалено важливі рішення.