Вітаємо Ірину Матвійчук з успішним захистом на здобуття ступеня доктора філософії

27 жовтня 2023 року в разовій спеціалізованій вченій раді з присудження ступеня доктора філософії в Кам′янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації Ірини Матвійчук «Особливості використання робочого зошита з географії як засобу корекції розвитку старшокласників з інтелектуальними порушеннями» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ Світлана Миронова.

Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 016 Спеціальна освіта була доктор педагогічних наук, професор, завідувач, професор кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталія Бахмат. Опоненти: доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України Олена Чеботарьова; доктор педагогічних наук, професор, завідувач-професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Оксана Боряк. Рецензенти: доктор психологічних наук, доцент, завідувач, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Михальська; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Тетяна Докучина.

Вітаємо Ірину Ігорівну з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!

Відділ наукової роботи