«Бібліотеки закладів вищої освіти: історія та сьогодення»: Всеукраїнська науково-практична конференція

31 жовтня в онлайновому форматі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотеки закладів вищої освіти: історія та сьогодення» (до 105-річчя заснування бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка). Організатори заходу: бібліотека Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та наукова бібліотека Хмельницького національного університету.

Конференцію відкрила директор бібліотеки К-ПНУ, кандидат історичних наук, член-кореспондент НАН ВО України Людмила Климчук.Із вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова та директор наукової бібліотеки Хмельницького національного університету, кандидат історичних наук, голова обласного методичного об’єднання бібліотек ЗВО, відмінниця освіти України Олена Айвазян.

У конференції взяли участь представники бібліотек ЗВО України: Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського національного університету культури і мистецтв, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького національного університету та публічних бібліотек: Миколаївської обласної універсальної бібліотеки, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (м. Київ), Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Учасники акцентували увагу на актуальності таких наукових форумів, обмінялися досвідом, обговорили виклики і проблеми сьогодення, які постали перед книгозбірнями в період військового стану та розглянули шляхи їх подолання.

За результатами конференції заплановано випуск збірника «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія: Бібліотекознавство. Книгознавство. Випуск 7».

Людмила Резнічук
завідувач відділу абонементів і читальних залів бібліотеки університету