27 жовтня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася традиційна вже VIII Міжнародна наукова конференція «Україна і Велике князівство Литовське в XIV – XVIII ст.: політичні, економічні, міжнаціональні та соціокультурні відносини в загальноєвропейському вимірі», організована спільно з Інститутом історії України НАН України.

Учасниками наукового форуму були науковці з чотирьох країн: України, Польщі, Литви і Молдови (всього понад 20 осіб).

Дослідники обмінялися думками, висловили власні концепції бачення найактуальніших питань українсько-литовських відносин XIV – XVIII ст. та їх впливу на міжнародні відносини в загальноєвропейському вимірі.

Олександр Юга
кандидат історичних наук, старший викладач