«Елементи теорії груп»: гостьова лекція Віктора Журавльова

27 жовтня науково-педагогічні працівники кафедри математики та здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Математика) мали чудову нагоду прослухати гостьову лекцію «Елементи теорії груп» кандидата фізико-математичних наук, доцента, доцента кафедри алгебри та комп’ютерної математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктора Журавльова.

Під час лекції Віктор Миколайович розповів студентам про історію виникнення теорії груп, її основні теореми та властивості. Упродовж виступу лектор акцентував увагу здобувачів вищої освіти на практичних аспектах та прикладах, які викликали науковий інтерес та запитання студентів.

На лекції панувала дружня атмосфера, а нова інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність саморозвитку для майбутньої професії.

Катерина Геселева
заступник декана фізико-математичного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв’язків.