Міжнародна науково-практична конференція: «Подільські читання – 2023. Комунікаційні стратегії для реалізації геоекологічних ініціатив та проектів»

02 листопада науково-педагогічні працівники природничо-економічного факультету (Олександр Любинський, Ігор Касіяник, Владислав Гарбар, Станіслав Придеткевич) взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Подільські читання – 2023. Комунікаційні стратегії для реалізації геоекологічних ініціатив та проектів».

Захід проводився на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Співорганізаторами є також Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький національний університет, Державний університет Нью Йорка, Університет Мармара (Туреччина), Ряшівський університет (Польща), Університет Стефан дель Маре (Румунія), Щецинський університет (Польща), Тернопільський осередок УГТ, Тернопільський осередок НТШ.

Основними тематичними блоками були:

1. Світовий досвід і європейська практика інтеграції геоекологічних досліджень з фундаментальними науковими напрямками.
  2. Історія та методологія трансдисциплінарної геоекології, персоналії та презентація сучасних наукових видань.
  3. Основні тенденції інтеграційних процесів в геоекологічних дослідженнях.
  4. Міждисциплінарні дослідження геоекологічних проблем
  5. Актуальні питання екологічної освіти та просвітництва.

Учасники конференції відзначили високий науковий та організаційний рівень заходу й змістовні матеріали доповідачів.

Дякуємо організаторам конференції та віримо у нашу спільну перемогу і подальший розвиток науки!

Станіслав Придеткевич,
кандидат географічних наук, старший викладач
кафедри географії та методики її викладання