Перший Чемпіонат Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з пауерліфтингу

03 листопада в новому спортивному залі пройшов перший Чемпіонат К-ПНУ з пауерліфтингу з тяги станової.

Із вітальним словом виступили завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Микола Прозар та заступник декана факультету фізичної культури з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Аліна Боднар. Підбадьорити та підтримати учасників змагань прийшов ректор університету Сергій Копилов.У змаганнях взяли участь студенти факультету фізичної культури різних курсів та спеціальностей. Більшість учасників пробували себе вперше в ролі професійних пауерліфтерів, хоча глядачі також мали можливість спостерігати надпотужні виступи вже досвідчених і відомих в Україні та світі спортсменів, таких як: Майстра спорту України міжнародного класу, чемпіонки світу серед юніорок 2023 року Катерини Муляр (результат 160 кг, FKS1-B23), Майстра спорту України та чемпіона світу серед юнаків 2023 року Василя Збандута (результат 240 кг, FKS1-B23).

Також вразили успішними виступами спортсмени Владислав Кривий (1 розряд, результат 200 кг, FKS1-B21) та Айгюн Салманова (2 розряд, результат 90 кг, FKS1-M22).

Змагання пройшли в надзвичайно позитивній, дружній та піднесеній атмосфері. Боротьба відчувалась у кожному підйомі спортсменів, але найперше, це була боротьба кожного із самим собою, зі своїми сумнівами, страхами, слабкістю. Усі студенти проявили силу свого характеру та продемонствували чудову техніку виконання тяги, що дозволило досягнути чудових результатів.

У командній першості переможцями стали студенти групи FKS1-B22, срібний кубок виборола група FKS1-B21, а третє місце посіла група FKS1-M22.

Об’єктивність боротьби забезпечували професійні судді з пауерліфтингу: Іван Збандут (МК-ІІ, м.Маріуполь), Денис Гангур (МК-ІІ, м.Чернівці), Геннадій Бесарабчук (кандидат педагогічних наук, доцент, 1 категорії), Олександр Товстокоров (2 категорії), Оксана Олійник (2 категорії).

Вітаємо учасників і бажаємо нових спортивних досягнень.

Спортивний клуб