Співпраця кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін із учителями правознавства Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської територіальними громадами

02 листопада в межах співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецької міської ради науково-
педагогічні працівники Університету Огієнка зустрілися з учителями Дунаєвеччини. Освітяни мали можливість дізнатися про нові підходи та технології, що дозволяють зробити освітній процес більш ефективним і цікавим. Учителі правознавства Дунаєвецької міської та Солобковецької сільської територіальних громад мали нагоду поспілкуватись з науково-педагогічними працівниками історичного факультету з актуальних питань методики викладання правознавства.

Із методикою використання нормативно-правових актів на уроках правознавства присутніх ознайомила кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Анна Семенюк-Прибатень. Анна Вікторівна наголосила на важливості аналізу нормативно-правових актів, що сприяє формуванню в учнів правової культури та правосвідомості, а також розвитку критичного мислення і здатності самостійно аналізувати правову інформацію.

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Юрій Хоптяр окреслив форми та методи практики правового виховання в Україні.  Він зазначив, що правове виховання є важливим чинником формування громадянської активності та демократичного суспільства. Подальший розвиток цього напряму є одним із пріоритетних завдань держави.

У колі однодумців педагоги обмінялися враженнями та отримали кваліфіковані відповіді на запитання від провідних науковців університету.

Кафедра архівознавства, спеціальних історичних
та правознавчих дисциплін