Відкритий чемпіонат Хмельницької області з Українського рукопашу «СПАС» – «Вогонь Нації»

03-05 листопада на базі факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, за сприяння кафедри спорту і спортивних ігор, відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з Українського рукопашу «СПАС» – «Вогонь Нації», присвячений захисникам України та пам’яті загиблих героїв України.

Організатори змагань: головний суддя, здобувач вищої освіти, другого магістерського рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт, голова ГО українського рукопашу «СПАС» Андрій Гадай; головний секретар, доцент кафедри спорту і спортивних ігор Майя Зубаль; здобувачі та випускники факультету фізичної культури: Єлізавета Щеглюк, Олена Семаш, Денис Лемешов та ін.

У змаганнях взяло участь 100 спортсменів із різних міст та областей України віком від 6 до 23 років, зокрема такі команди:
– Козацько Лицарський Клуб – м. Фастів, Київська область, тренер Олег Чернишенко;
– СК «Барс» – м. Бар, тренери Вадим Заболотний та Денис Лемешов;
– Самсон право – м. Хмельницький, тренер Гаррій Осєдлевич;
– Школа Бойового Гопака імені Б. Хмельницького – м. Хмельницький, тренер Тарас Ткач;
– JJ team – м. Кам’янець – Подільський, тренер Олександр Давидов;
– У-Вей – м. Кам’янець-Подільський, тренер Богдан Войцехівський;
– Школа Традиційних Бойових Мистецтв України «СПАС» (команда організаторів), тренер Андрій Гадай.

Змагання пройшли в гарній та дружній атмосфері, юні спортсмени продемонстрували хорошу підготовку та справжню козацьку силу і волю до перемоги!

На змаганнях також проводився збір коштів, які будуть передані нашим захисникам.

Кафедра спорту і спортивних ігор