Екскурсія для дітей з Дергачівської громади Харківської області

9 листопада в межах програми «Діти війни» відбулася пізнавальна екскурсія для дітей з Дергачівської територіальної громади Харківської області під керівництвом Олександра Лещенко.

Під час зустрічі вони мали змогу побувати в стінах центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, пройтися навчальними авдиторіями та відчути особливу атмосферу одного з найстаріших університетів України.  Гостей зустрів та супроводжував керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидат історичних наук, доцент Володимир Адамовський.

Також діти відвідали  музей історії університету, де директор музею, кандидат історичних наук, доцент Ірина Паур розповіла про заснування університету, видатних учених — працівників університету, відомих випускників тощо. Учні змогли побачити цікаві експонати, які демонструють історію К-ПНУ із початку функціонування і до сьогодні.

Вкрай цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія навчально-науковою лабораторію етнології навчально-наукового інституту української філології та журналістики, де її завідувач, кандидат філологічних наук, старший викладач Валерій Щегельський ознайомив школярів з етнологічними особливостями Поділля, показав одяг, предмети вжитку, якими користувалися подоляни ще на початку ХХ століття.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки
та сприяння працевлаштуванню випускників університету