Студентки К-ПНУ посіли перше місце на обласних студентських іграх серед закладів вищої освіти з волейболу

11 листопада в спортивному залі ЗВО «Подільський державний університет» відбулися зональні змагання обласних Студентських ігор з волейболу серед жіночих команд закладів вищої освіти.

У змаганнях взяли участь:
– жіноча збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
– жіноча збірна команда ЗВО «Подільський державний університет»;
– жіноча збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

Головним суддею змагань був кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, доцент Євген Козак. Забезпечили суддівство змагань здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури.

Здобувачі вищої освіти в складі жіночої волейбольної збірної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом Миколи Прозара посіли перше місце, упевнено перемогли збірну команду ХНУВС та ЗВО «ПДУ» й вибороли право виступу у фінальній частині.

Склад команди:
Валерія Якушева – студентка групи FKS1-M23;
Оксана Костянець – студентка групи FKS1-В22;
Анастасія Кучер – студентка групи FK1-В21;
Олександра Каланчук – студентка групи FK1-В23;
Володимира Пилипенко – студентка групи FKS1-М22;
Яна Завала – студентка групи FK1-М22;
Вікторія Сокальська – студентка групи FK1-В23;
Софія Бондаренко – студентка групи FТ1-В20;
Олександра Цісар – студентка групи FK1-В21;
Юлія Хаєцька – студентка групи FKS1-В23;
Каріна Стрельбіцька – студентка групи FKS1-В20.

Вітаємо спортсменок та бажаємо перемоги у фіналі!

Спортивний клуб