Зустріч з академічною спільнотою Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (Марчук Л.М., Шевчук З.С.)

09 листопада, у переддень свята науки, професор Людмила Марчук прочитала гостьову лекцію для здобувачів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського «Поняття інформаційної війни. Упередження/стереотипи».

До розмови доєдналися здобувачі спеціальності «Журналістика» коледжу, викладачі циклової комісії спеціальності «Журналістика», викладачі філологічних дисциплін.

Старший викладач кафедри журналістики К-ПНУ, кандидат філологічних наук Наталія Загоруйко продовжила спілкування та ознайомила з історією розвитку спеціальності в Огієнковому університеті, а старший викладач кафедри української мови, кандидат філологічних наук Зореслава Шевчук особливу увагу звернула на питання академічної доброчесності в публікаціях журналістів.

Дякуємо за можливість професійного спілкування!

Кафедра української мови