Міжнародна академічна мобільність у Католицькому університеті в Ружомберку: вітання переможцям конкурсу

14 листопада 2023 р. в Університеті Огієнка відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору учасників Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність у формі викладання та стажування в Католицькому університеті в Ружомберку (м. Ружомберок, Республіка Словаччина).

Участь у конкурсі була відкрита для викладачів у формах викладання (2 мобільності) та стажування (1 мобільність) таких структурних підрозділів:

• кафедри журналістики;
  • кафедри англійської мови;
  • кафедри іноземних мов (англійська мова);
  • кафедри германських мов і зарубіжної літератури (англійська мова).

Також міжінституційною угодою передбачено стажування 1 працівника відділу міжнародних зв’язків.

До складу конкурсної комісії увійшли: Сергій Копилов, ректор, голова конкурсної комісії; Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків;  Алла Хоптяр, декан факультету іноземної філології; Анжеліка Попович, заступник директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

Усі учасники конкурсу надіслали пакети документів на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків. Після реєстрації пакетів документів кожному учаснику присвоєно шифр із метою захисту персональних даних. Учасникам конкурсу було надіслано лист на корпоративну пошту з інформацією про присвоєний шифр.

Після оцінювання надісланих пакетів документів була сформована рейтингова таблиця учасників конкурсу:

Викладання Стажування
Шифр Бал Шифр Бал
1 SMT.24.2023 8,7 1 SMT.21.2023 8,5
2 SMT.23.2023 7,9 2 SMT.25.2023 5
3 SMT.22.2023 6,7

Отож, вітаємо майбутніх учасників Програми ЄС Еразмус+:

Ірину Мельник, кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської мови;

Оксану Галайбіду, кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри англійської мови;

Ольгу Шаповал, кандидата філологічних наук, доцента кафедри германських мов і зарубіжної літератури;

Олександру Шамаріну, провідного фахівця відділу міжнародних зв’язків.

Претендентів, які не перемогли в конкурсі, занесено до резервного списку учасників.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!