Здобувачі К-ПНУ – переможці Студентських ігор серед закладів вищої освіти з тенісу настільного

15 листопада в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулися зональні обласні Студентські ігри серед закладів вищої освіти 2023 року з тенісу настільного.

У змаганнях взяли участь команди ЗВО:– Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
– Харківського національного університету внутрішніх справ;
– Заклад вищої освіти «Подільський державний університет»;
– Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут».

До складу збірної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка входили здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури:

1. Назар Третяк (група FKS1-B21 (МСУ));
2. Дмитро Яремчук (група FKS1-М22 (МСУ));
3. Ярослава Приходько (група FKS1-М23 (МСУ));
4. Соломія Братейко (група FK1-М22 (МСУМК)).

За результатами Студентських ігор команда Кам’янець-Подільського національного університету впевнено посіла перше місце, не програвши жодної партії своїм суперникам.

Спортивний клуб