Команда К-ПНУ вийшла у фінал конкурсу стартап-проєктів ХІІ Міжнародного фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023»

Команда розробників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка були учасниками XII міжнародного Конкурсу інноваційних стартап-проєктів Sikorsky Challenge у м. Київ. Серед 879 учасників із 19 країн, команда вийшла у фінал у секції «Біомедична інженерія і здоров’я людини» зі своїм стартап-проєктом «Цифровий вимірювач обсягів рухів у шийному відділі хребта».

Розробка призначена для точного і швидкого обстеження та побудови індивідуальних програм фізичної реабілітації для різних груп населення.

Команда проєкту:

Вадим Зданюк – керівник проєкту, кандидат педагогічних наук, фізичний терапевт.

Сергій Оптасюк – технічна реалізація, кандидат фізико-математичних наук.

Віталій Іванюк – розробка програмного забезпечення, доктор технічних наук.

Евеліна Жигульова – менеджмент проєкту, наукова складова

Бутов Руслан – маркетинг та реклама, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, фізичний терапевт.

Кафедра фізичної реабілітації та
медико-біологічних основ фізичного виховання